Plaukimas ar važiavimas dviračiu, kas efektyviau padeda atsikratyti papildomų kilogramų?

Sukurti kalorijų deficitą yra svarbiausia, kai norima numesti svorio. Bet kuri mankštos forma kartu su tinkama dieta gali padėti pasiekti svorio metimo tikslus.

Kalorijų, kurias sudeginate dirbdami bet kokią fizinę veiklą, skaičius priklauso nuo veiklos rūšies, pratimo intensyvumo ir atliekamo laiko.

Patartina pasirinkti fizinę veiklą, kurią mėgstate daryti ir kurią galite reguliariai atlikti, nes pasirinkdami nemėgstamą veiklą, ši veikla tampa tik nereguliari.

Šiame straipsnyje mes palyginsime dvi fizines veiklas – plaukimą ir važiavimą dviračiu ir tai yra vienos geriausių fizinių veiklų norint atsikratyti papildomų kilogramų.

Plaukimas

Plaukimas yra nesunki treniruotė, kurioje naudojamos visos kūno dalys, todėl daugeliui žmonių atrodo, kad tai padeda sudeginti daugiau kalorijų.

Tai puiki širdies ir kraujagyslių mankšta, nes ji naudinga plaučiams ir širdžiai. Plaukimas naudingas ir žmonėms, turintiems sąnarių problemų. Vanduo palaiko kūno svorį, todėl neapkrauna sąnarių. Plaukimas gali būti gana varginantis (priklauso nuo intensyvumo ir kiek laiko praleidžiate plaukiodami), tačiau tai gali suteikti jūsų kūnui raumenų tonuso ir gražesnes kūno linijas.

Deginant riebalus geriausiai tinka mažo intensyvumo pratimai. Plaukimas, laikomas kaip nedidelio intensyvumo pratimas yra geresnis svorio metimui, palyginti su važiavimu dviračiu. Nuo 50 iki 60 kilogramų sverianti moteris per valandą plaukimo sudegina apie 750 kalorijų.

Be to, kadangi plaukiant naudojama ir viršutinė, ir apatinė mūsų kūno dalys, tai yra viena iš tobuliausių kūno treniruočių. Jei tai daroma teisingai, plaukimas turi raminantį ir meditacinį poveikį.

Dviračiu Sportas

Dviračių sportas, jei tai daroma vidutiniu tempu, laikomas mažo intensyvumo mankšta. Tačiau jei netinkamai ją atliksite, tai gali sukelti traumų.

Dviračių sportą įtraukti į savo kasdienybę yra paprasčiau, nei maudytis baseine, nes į darbą galima tiesiog nuvykti dviračiu, kitaip, nei plaukiojant nereikia skirti papildomo laiko.

Dviračių sportas didesniu intensyvumu padeda užauginti blauzdų, keturgalvių ir sėdmenų raumenis. Skirtingai nuo plaukimo, važiavimas dviračiu labiau naudingas apatinei kūno daliai, nes labiausiai dirba kojos. Moteris, sverianti 50–60 kilogramų, sudegins apie 600 kalorijų, per valandą, jei važiuos dviračiu 10–15 km greičiu. Taigi svorio metimo varžybose laimi plaukimas, nes tai padeda per tą patį laiką sudeginti daugiau kalorijų.

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Laukeliai pažymėti (*) yra būtini. *