PRIVATUMO POLITIKA

„Sveika Panda” svetainė supranta, gerbia ir vertina jūsų privatumą. Mes parengėme šią privatumo politiką, kad viskas būtų aišku ir suprantama, kas vyksta jūsų naršymo metu per „Sveika Panda“. Atidžiai perskaitykite žemiau pateiktą informaciją ir būkite saugūs tol, kol būsite mūsų svetainėje. Turėti jus kaip vartotoją mums yra labai svarbu, todėl mes pateikiame visą informaciją žemiau:

Slapukai

– Trečiųjų šalių pardavėjai, įskaitant „Google“, naudoja slapukus, kad teiktų reklamas pagal ankstesnius vartotojų apsilankymus svetainėje.

– Naudodamiesi DART slapukais, „Google“ ir jos partneriai gali pateikti reklamas savo vartotojams, remdamiesi apsilankymais jų ir (arba) kitose interneto svetainėse.

– Vartotojai gali išjungti DART slapukų naudojimą apsilankę reklamos išjungimo puslapyje. Jei norite, apsilankykite tinklo reklamavimo iniciatyvos išjungimo puslapyje.

ASMENINĖ INFORMACIJA

– „Sveika Panda“ svetainė nesaugo jokios asmeninės skaitytojų informacijos, tokios kaip vardas, adresas ar kiti duomenys, galintys ją identifikuoti už žiniatinklio ribų.

 – „Sveika Panda“ serveris automatiškai išsaugo IP adresą, naršyklę, operacinę sistemą, kalbą, datą ir naršymui naudojamą URL (Ši procedūra yra standartinė, o visi tinklaraščiai ir interneto svetainės tai daro automatiškai statistikos tikslais).

NAUDOJIMAS

„Sveika Panda„ svetainė nenaudoja jokių komerciniais tikslais surinktų duomenų. Duomenys, kuriuos renkame automatiškai, yra naudojami tik vidiniams statistikos tikslams ir jokiomis aplinkybėmis nėra viešai skelbiami.

ABEJONĖS IR PAAIŠKINIMAI

Kilus abejonėms ar norintiems išsamesnio paaiškinimo, susisiekite su mumis naudodamiesi mūsų kontaktine informacija.

DĖL MŪSŲ VARTOTOJŲ KOMENTARŲ

„Sveika Panda” svetainė neatsako už paskelbtus vartotojų komentarus. Kiekvienas turi savo nuomonę, kad ir kaip ji skirtųsi nuo kitų turime ją gerbti, todėl mūsų svetainė necenzūruoja komentarų. Tačiau tai nereiškia, kad mes sutinkame su mūsų vartotojų idėjomis. Todėl už kiekvieną pareikštą komentarą atsako vartotojas, kuris jį parašė.  Žinoma, tokie komentarai kurie tik siekia įžeisti kitus žmones bus atmesti ir netoleruojami, tai nėra cenzūra, o sveikas protas ir pagarba kitiems.