Kaip panaudoti alyvuogių aliejų norint pagerinti savo plaukų ir odos būklę?

Alyvuogių aliejus iš tiesų turi daug naudos jūsų odai ir plaukams.

Nors aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus (trumpiau -PSAA) turi labai gerą skonį, paskanina šviežias salotas, duoną, tačiau nemanykite, kad jis suteikia tik tiek.

Tyrimai rodo, kad PSAA dozė jūsų racione yra naudinga širdies ir kraujagyslių, ląstelių ir smegenų sveikatai. Štai kodėl daugelis pasirinko Viduržemio jūros dietą, kurios pagrindinis tikslas yra valgyti daugiau daržovių, neskaldytų grūdų ir alyvuogių aliejaus. PSAA gali būti naudojamas ir ant odos : jis pasižymi priešlaikinio senėjimo, priešuždegiminėmis ir ypač maitinančiomis savybėmis, todėl yra puikus daugelio gelių ir serumų ingredientas.

Norėdami gauti keletą idėjų, kaip naudoti homeopatinį alyvuogių aliejų, išbandykite šias penkias priemones, kurios gali padėti gydyti įprastas kasdienes bėdas:

Minkštinkite sausas rankas

Norėdami giliai drėkinti rankas ir pristabdyti  odos senėjimo procesą pasidarykite šį kremą: sumaišykite 1 valgomąjį šaukštą PSAA ir organinio ghee sviesto (galima įsigyti sveiko maisto parduotuvėse), ¼ šaukštelio vitamino E aliejaus ir 5-10 lašų eterinio levandų aliejaus. Įmasažuokite į rankas, nagus ir odeles. Tada užsidėkite medvilnines pirštines 30–60 minučių arba jei yra galimybė palaikykite per naktį.

Gydykite pažeistus plaukus

Išbandykite šią procedūrą prieš plaudami galvą šampūnu, kad atgaivintumėte suskilinėjusius galiukus. Pirmiausia šiek tiek  pašildykite PSAA mikrobangų krosnelėje, tada plaukus sutepkite alyvuogių aliejumi – pradedant nuo galų kylant linki šaknų. Palikite jį ant plaukų 10-20 minučių, po to išplaukite šampūnu.

Turėkite sveikesnę odą po skutimosi

Sukurkite antibakterinį skutimosi aliejų, įpildami 5-10 lašų kedro eterinio aliejaus (natūraliai antiseptinio ir priešuždegiminio) į ½ puodelio PSAA mažame plastikiniame inde. Jis ypač drėkina, todėl jo nereikia plauti – tiesiog atsargiai įtrinkite perteklių į odą,nereikia jokio losjono. Oda bus sudrėkinta ir dezinfekuota.

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Laukeliai pažymėti (*) yra būtini. *