Patarimai kurie padės turėti sveikesnius ir stipresnius plaukus

Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų yra: Kaip turėti ilgesnius ir stipresnius plaukus? Žinoma yra galybė priemonių: šampūnai, kondicionieriai, kaukės, aliejukai…

Tačiau šį kart pažvelkime „giliau’’, nes grožis ir sveikata prasideda nuo vidaus, o tai apima mūsų sveikatą, mitybą ir emocinę būseną.Mūsų kūnai nuolat atspindi mūsų vidinę sveikatos būklę. Nuo plaukų iki odos, yra daugybė ženklų, kurie parodo, kas vyksta viduje, ir viskas prasideda nuo tinkamos mitybos ir žarnyno būklės. 

Mėgaukitės visaverčiu maistu:

Tai yra organiniai baltymai, daržovės, grūdai, ankštiniai augalai, žuvis, riešutai ir sėklos. Būtina susireguliuoti tai ką valgote – turėti visavertę mitybą, kad gautumėtė visus vitaminus ir mineralus, kurių reikia, kad plaukai būtų ilgi ir stiprūs.

Valgykite daug  lapinių žalumynų:

Stenkitės juos įtraukti į kiekvieną patiekalą.

Vartokite multivitaminus:

Kiekvieną dieną 3 mėnesius. Įsitikinkite, kad juose yra jodo, cinko ir seleno – jie puikiai tinka plaukų augimui.

Mėgaukitės geraisiais riebalais ir baltymais:

Baltymuose esančios aminorūgštys padeda formuoti stiprias plaukų ląsteles, o gerieji riebalai maitina šias ląsteles, todėl plaukai išorėje atrodo žvilgantys!

Padidinkite geležies kiekį:

Plaukų slinkimo kaltininkas gali būti geležies trūkumas. Paprašykite savo šeimos gydytojo atlikti kraujo tyrimą ir patikrinkite, ar jūsų feritino kiekis yra normalus. Norėdami padidinti geležies kiekį, du kartus per savaitę valgykite daugiau žalumynų ir mėgaukitės raudona mėsa arba investuokite į aukštos kokybės geležies papildą.

Įsigykite vitamino C:

Šis vitaminas skatina kolageno gamybą, todėl plaukai tampa storesni ir stipresni. Gausūs vitamino C šaltiniai yra citrusiniai vaisiai, paprika, braškės ir žalumynai.

Valgykite daugiau geltonos ir raudonos spalvos:

Taip, tai gali atrodyti keista, tačiau geltoni ir raudoni vaisiai, bei daržovės padidina jūsų beta karotino kiekį, kuris organizme virsta vitaminu A, kad pagerintų jūsų galvos odos sveikatą.

Vartokite papildus:

Išbandykite žuvų taukus, kad pagerintumėte plaukų stiprumą ir blizgesį, arba ieškokite mineralų turinčios formulės, kad išspręstumėte plaukų slinkimo problemas. Jodas ir cinkas yra du įprasti mineralai, kurių mes turime mažai, ir jie gali būti labai svarbūs bendrai sveikatai ir plaukų augimui.

Kovokite su savo stresu:

Jei norite stipresnių ir sveikesnių plaukų, įsipareigokite kiekvieną dieną daryti stresą mažinančius pratimus.

Patikrinkite skydliaukės lygį:

Mažas aktyvaus skydliaukės hormono kiekis gali sukelti plaukų slinkimą. Jei įtariate, kad taip gali būti, patikrinkite skydliaukę pas gydytoją.

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Laukeliai pažymėti (*) yra būtini. *