Lieknų moterų įpročiai

Paslaptis, kaip turėti ir prižiūrėti gražią figūrą nėra tokia jau didelė, tai tiesiog keletas pagrindinių įpročių ir jų laikymasis. Laimei, nė vienas iš šių įpročių nėra sudėtingas – bet sudėjus visus kartu , jie gali turėti didžiulį poveikį.

Jos nevalgo savo košės be priedų (sveikų ,žinoma!)

Arba savo javainių. Arba savo jogurto. Pridėjus saują vaisių, tai ne tik pagerins skonį, bet gali padėti lieknėti. Tyrimai rodo, kad flavonoidai (tai augalų pigmentai, kurie suteikia augalui skonį, aromatą ir spalvą), ypač antocianiniai flavanoidai, kurie suteikia tamsų atspalvį mėlynėm, braškėm ir vyšniom, gali skatinti svorio metimą. Mokslininkai nustatė, kad per dieną po suvartotų 10 miligramų antocianinų buvo sveriama 100 gramų mažiau. Tai gali atrodyti ne taip jau daug, bet gali prisidėti prie idealaus svorio palaikymo.

Jos bendrauja su savimi

Kiekvieną dieną užduoti sau vieną paprastą klausimą yra labai efektyvu. Klausimas yra toks: Ar šis pasirinkimas priartins ar labiau atitolins mane nuo  mano užsibrėžtų tikslų? Tai ypač naudinga, kai diskutuojama, ar eiti pasivaikščioti po vakarienės, ar pailsėti ant sofos. Ženkite dar vieną žingsnį ir užsirašykite savo tikslus – pavyzdžiui, įtilpti į suknelę, kurią nusipirkote šį pavasarį į vestuvių šventę.

Jos mano, kad vaikščiojimas nėra “tik vaikšciojimas

Tai reiškia, kad jos aktyviai koncentruojasi į tai, kad per dieną nueitų pakankamai žingsnių. Ir tai būtų prioritetas, kai kalba,  jog reikia sumažinti pilvo riebalus: Vidutiniškai aktyviems žmonėms pilvo riebalų kaupimasis sumažėja 7%, palyginti su tais, kurie juda mažiau.

Jos visada pirmenybę teikia vandeniui

Iškeiskite savo įprastą gaivųjį gėrimą į stiklinę vandens  ir tikrai pamatysite rezultatus aplink juosmenį: Atliktas tyrimas parodė, kad gaiviųjų gėrimų gėrėjai turėjo 10% daugiau visceralinių riebalų – pavojingų pilvo riebalų, nei tie, kurie vengė gazuotų gėrimų. 

Jos praktikuoja savikontrolę

Susitelkite valgydami. Išjunkite televizorių, padėkite telefoną ar nešiojamajį kompiuterį į šalį ir tiesiog susikoncentruokite į valgymo procesą, kad mėgautumėtės maistu, kai jį valgote. Kiekvieną dieną pabandykite valgyti bent vieną patiekalą nesiblaškydami ir atkreipkite dėmesį, kaip jaučiatės vėliau.

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Laukeliai pažymėti (*) yra būtini. *