Maistas kurio reikėtų vengti, jei vargina virškinimo sutrikimai

Ar kada susimąstėte, kodėl, nuolat kenčiate nuo sunkių virškinimo sutrikimų, net jei buvote atsargus su produktais, kuriuos valgote? Na, yra tikimybė, kad jus kamuoja būklė, kurią turi ištirti gydytojas, tačiau greičiausia priežastis yra ta, kad jūs pripildote lėkštę maisto, kuris sutrikdo jūsų virškinimo sistemą. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie tai, kas yra šie nusikaltėliai.

Pienas

Tai yra vienas didžiausių kaltininkų virškinimo sutrikimų srityje. Pieno produktus sunku virškinti dėl dviejų ingredientų. Kazeino, baltymo, kuris kai kuriems žmonėms sukelia uždegimą ir alergines reakcijas. bei laktozės, angliavandenio, kuris yra didelis blogiukas, kai kalbama apie pilvo problemas.

Glitimas

Randamas grūduose, tokiuose kaip miežiai ir kviečiai, glitimas ilgai virškinamas ir gali rimtai sutrikdyti virškinimo sistemą. Alergiškiems arba netoleruojantiems glitimo žmonėms tai gali sukelti uždegimą, patinimą ir rimtų sveikatos problemų. Atlikite testą, kad sužinotumėte, ar glitimas yra jus kamuojanti problema.

Cukrus

Jei jus kankina pilvo neramumai, paskutinis dalykas, kurį turėtumėte padaryti, tai suvalgytii ką nors saldaus, kad paguostumėte save. Cukrus būna įvairių formų ir gali sukelti įvairius simptomus tiems žmonėms, kuriems trūksta fermentų, reikalingų kai kuriems cukrams perdirbti. Taigi, jei jūsų sistema negali apdoroti tokių cukrų kaip laktozė, sacharozė, fruktozė ir galaktozė, jus kamuos dujos, pilvo skausmas, viduriavimas ir pykinimas.

Dirbtiniai saldikliai

Ne tik natūralūs cukrūs, bet ir dirbtiniai saldikliai, tokie kaip sorbitolis, kurie dedami į daugelį perdirbtų maisto produktų sukelia virškinimo sutrikimus, tokius kaip dujos, vidurių pūtimas ir viduriavimas.

Pupelės

Ar žinote visus anekdotus apie pupeles ir gėdingus dalykus, kuriuos gali daryti jūsų pilvas kai jų suvalgote? Na, pasirodo, kad tai tiesa! Pupos ir ankštiniai augalai sukelia dujas, nes juose yra cukraus, vadinamo oligosacharidu, kurio žmogus negali tinkamai suvirškinti. Šiuos oligosacharidus skaido tik storosios žarnos bakterijos, o šis procesas sukuria dujas.

Riebus maistas

Neveltui patariama laikytis atokiau nuo riebaus maisto, kai turite skrandžio problemų, nes tam yra priežastis. Riebus maistas greitai juda per vidurius ir sukelia viduriavimą arba lieka skrandyje, todėl jaučiate pilvo pūtimą. Mažas skaidulų kiekis daugelyje riebių maisto produktų apsunkina virškinimą.

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Laukeliai pažymėti (*) yra būtini. *